Financieel (bedragen x
€ 1.000)
2018201720162015201420132012201120102009
Omzet aan derden70.89266.15663.66262.61558.99059.06257.71454.06351.45249.357
EBITDA9.3669.3819.3329.2289.3309.0068.4577.2986.9547.084
In % van de omzet13,214,214,714,715,815,214,713,513,514,4
Resultaat na belastingen2.6872.5252.6943.0773.0112.6012.2422.1052.0372.763
In % van de omzet3,83,84,24,95,14,43,93,94,05,6
Netto rentedragende schuld14.87418.53117.03814.63313.76916.54521.54819.31316.7789.257
Gem. netto geïnvesteerd vermogen *42.90743.31441.32039.53139.99742.73042.56237.34827.89229.637
Balanstotaal54.67456.61155.66152.64351.53553.93657.78152.71247.15337.790
Eigen vermogen28.22027.04926.14025.29224.47422.50420.74719.34918.06117.134
Dividend *1.3441.5161.6161.8462.2591.0408448448171.110
Kengetallen
Solvabiliteitsratio (in %) *49,245,144,144,543,139,834,435,136,642,4
Liquiditeitsratio *0,600,680,470,360,400,400,480,490,630,37
Rentabiliteit op Eigen Vermogen in % *10,09,911,013,113,612,111,311,411,817,2
Rentabiliteit op Netto
geïnvesteerd Vermogen (in%)
6,35,76,57,87,56,15,35,67,39,3
Net Senior Debt * / EBITDA1,72,11,81,61,51,82,52,62,41,5
Debt Service Coverage Ratio1,81,73,13,61,52,92,72,92,01,5
Per aandeel (bedragen x
€ 1,-)
Eigen vermogen *146,48139,17133,66127,78121,08116,98108,48100,8693,9987,33
Resultaat na belastingen14,6413,7614,6816,7716,4114,1812,2211,4711,1015,06
Dividend *7,328,268,8110,0612,315,674,604,604,456,05

* Na verwerking voorstel winstverdeling.