Financieel (bedragen x
€ 1.000)
2019201820172016201520142013201220112010
Omzet aan derden74.66570.89266.15663.66262.61558.99059.06257.71454.06351.452
EBITDA9.6089.3669.3819.3329.2289.3309.0068.4577.2986.954
In % van de omzet12,913,214,214,714,715,815,214,713,513,5
Resultaat na belastingen2.152.6872.5252.6943.0773.0112.6012.2422.1052.037
In % van de omzet3,03,83,84,24,95,14,43,93,94,0
Netto rentedragende schuld12.03214.87418.53117.03814.63313.76916.54521.54819.31316.778
Gem. netto geïnvesteerd vermogen *40.99442.90743.31441.32039.53139.99742.73042.56237.34827.892
Balanstotaal53.83554.67456.61155.61152.64351.53553.93657.78152.71247.153
Eigen vermogen29.09228.22027.04926.14025.29224.47422.50420.74713.34918.061
Dividend *8861.3441.5161.6161.8462.2591.040844844817
Kengetallen
Solvabiliteitsratio (in %) *52,449,245,144,544,543,139,834,335,136,6
Liquiditeitsratio *0,490,600,680,470,360,400,400,480,490,63
Rentabiliteit op Eigen Vermogen in % *7,910,09,911,013,113,612,111,311,411,8
Rentabiliteit op Netto
geïnvesteerd Vermogen (in%)
5,46,35,76,57,87,56,15,35,67,3
Net Senior Debt * / EBITDA1,31,72,11,81,61,51,82,52,62,4
Debt Service Coverage Ratio1,91,91,73,13,61,52,92,72,92,0
Per aandeel (bedragen x
€ 1,-)
Eigen vermogen *153,73146,48139,17133,66127,78121,08116,98108,48100,8693,99
Resultaat na belastingen12,0714,6413,7614,6816,7716,4114,1812,2211,4711,10
Dividend *4,837,328,268,8110,0612,315,674,604,604,45

* Na verwerking voorstel winstverdeling.